Misja i wizja

Poszukiwałam nazwy, która podkreślałaby bardzo istotna rolę Świadomości w naszym funkcjonowaniu. Dlaczego świadomość jest tak dla mnie ważna?

Bo w przeciwieństwie do tego co jest powszechnie głoszone jest ona dużo silniejsza niż podświadomość. Jednak różnica polega na tym, że bycie Świadomym wymaga pełnej odpowiedzialności, ciągłej obserwacji siebie i tego, czy działamy na mechanizmach, które sami tworzymy, czy też na podstawie tego co przyswoiliśmy na wcześniejszych etapach naszego rozwoju. Teraz gdy funkcjonujemy jako ludzie dorośli każdego dnia możemy dokonywać.

To miejsce, które powstało w wyniku pasji i chęci dzielenia się wiedzą i mądrością z innymi ludźmi. Niezliczone ilości godzin spędzone na różnych kursach i szkoleniach, książek czytanych zawsze i wszędzie a przede wszystkim ciągłego sprawdzania czy, co, jak i dlaczego działa, po to aby odkryć jak to zrobić aby wieść radosne i szczęśliwe życie wolne od dramatów w zgodzie ze samym sobą.
Wychodząc z takiego założenia w naszej pracy do problemów drugiego człowieka podchodzimy całościowo. Z szacunkiem do:
Ciała – które traktujemy jak drogowskaz i mapę wskazująca, gdzie należy szukać przyczyn chorób
Umysłu – który poprzez ciągłe wewnętrzne dialogi, daje dostęp do wspomnień i marzeń
Emocji – które, są najlepszym kompasem aby trafić w miejsca najbardziej bolesne, zapomniane i zapomniane w nas samych.
W pracy z drugim człowiekiem szukamy przyczyn negatywnych zdarzeń i chorób, ponieważ wierzymy, że tylko wtedy będzie możliwy pełny powrót do zdrowia. Wspieramy w nauce nowych, zdrowych nawyków, aby każdy kto od nas wychodzi wiedział co robić aby wieść szczęśliwe, radosne i zdrowe życie

Świadomych Wyborów – jak również możemy ponosić ich konsekwencje. Dla mnie Świadomość jest pewnego rodzaju ciągła uważna obecnością  z jednoczesnym zachowaniem stanu rozluźnienia i relaksu.