O mnie

Mam na imię Paulina. Moja praca to moja pasja. Towarzyszenie ludziom w ich rozwoju od 20 lat, wymaga ode mnie ciągłego własnego rozwoju, ciągle się uczę, poznaję nowe metody i techniki aby móc dotrzeć do każdej osoby indywidualnie. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Łódzkim. Uczestniczyłam i ukończyłam liczne kursy i szkolenia m.in. z hipnozy dynamicznej Stefano Benemeglio, która stała się moją ulubioną i najbardziej efektywną metodą pracy.  Skończyłam też studia podyplomowe z Psychologii Sportu, Psychologii transportu i Pedagogiki wczesnodziecięcej.

Pracuję indywidualnie zarówno z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu psychologii i rozwoju osobistego. Jestem tez wykładowcą akademickim.

Dlaczego robię to co robię?

  • bo uważam, że każdy ma prawo do swobodnego wyboru być szczęśliwym lub też nie. I każdy bez względu na to w jakim jest momencie swojego życia, ile ma lat, jak wiele już przeszedł ma prawo stworzyć dla siebie swoje wymarzone życie czasami potrzeba tylko kogoś drugiego , kto w nas to odkryje.
  • Bo gdy odkrywamy kim tak naprawdę jesteśmy w głębi siebie to wszystko się zaczyna układać.