Paulina Nowak

Paulina Nowak – ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach m.in. z hipnozy dynamicznej Stefano Benemeglio, która stała się jej ulubioną i najbardziej efektywną metodą pracy.  Absolwentka studiów podyplomowych z Psychologii Sportu, Psychologii transportu i Pedagogiki wczesnodziecięcej. Posiada dyplom Mistrza Bioenergoterapii. Jest wykładowcą akademickim.

 

Założycielka Ceteny – Tkalni Świadomości.

 

Moja praca to moja pasja. Towarzyszenie ludziom w ich rozwoju od 20 lat, wymaga ode mnie ciągłego własnego rozwoju, ciągle się uczę, poznaję nowe metody i techniki aby móc dotrzeć do każdej osoby indywidualnie. Pracuję indywidualnie zarówno z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu psychologii i rozwoju osobistego. 

 

Usługi:

 


Umów się bezpośrednio z naszymi specjalistami na konsultację stacjonarną w Łodzi lub online:

– Paulina Nowak –  502-510- 513
– Aleksandra Gos –  602-267-445
– dr Magdalena Wilk –  668-749-535 
– Justyna Zielińska –  697-311-647 

Dlaczego robię to co robię?

  • bo uważam, że każdy ma prawo do swobodnego wyboru być szczęśliwym lub też nie. I każdy bez względu na to w jakim jest momencie swojego życia, ile ma lat, jak wiele już przeszedł ma prawo stworzyć dla siebie swoje wymarzone życie czasami potrzeba tylko kogoś drugiego , kto w nas to odkryje.
  • Bo gdy odkrywamy kim tak naprawdę jesteśmy w głębi siebie to wszystko się zaczyna układać.